KONST / Litografier / Färglitografi 16162030
nr 1616 2030
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Stilleben. Signerad, numrerad 66/210. Bladets mått: 39x33 cm, yttermått inklusive ram: 46x40 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:30:01
29/4 18:24:16
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor